Nowá pjseň, o přjběhu, který se státi měl z gedným člowěkem co se we wolskey kuži za čerta wydáwal. Wssem manželům a manželkám k weystraze wydaná : Spjwá se gako: Gá gsem dobrý řemeslnjk, kunstu mého kominjk /

Αποθηκεύτηκε σε:
Λεπτομέρειες βιβλιογραφικής εγγραφής
Κύριος συγγραφέας: Janovský, J. V. (Συγγραφέας)
Μορφή: Βιβλίο
Γλώσσα:Czech
Έκδοση: W Znogmě : u M. Hofmanna, 1851
Θέματα:
Ετικέτες: Προσθήκη ετικέτας
Δεν υπάρχουν, Καταχωρήστε ετικέτα πρώτοι!
Ίδρυμα: Moravian Library in Brno
All Items of this Institution: all items available from Moravian Library in Brno
Order eBook:
Search Result 1

Nowá pjseň, o přjběhu, který se státi měl z gedným člowěkem co se we wolské kuži za čerta wydawal. Wssem manželům a manželkám k weystraze wydaná : Zpjwá se gako: Gá gsem dobrý řeme... ανά Janovský, J. V.

Έκδοση 1851
Βιβλίο
Search Result 2

Nowá pjseň, o přjběhu, který se státi měl z gedným člowěkem co se we wolskeg kužy za čerta wydáwal. Wssem manželům a manželkám k wegstraze wydaná : Spjwá se gako: Gá sem dobrý řeme... ανά Janovský, J. V.

Έκδοση 1851
Βιβλίο
Search Result 3

Nowá pjseň, o přjběhu, který se státi měl z gedným člowěkem co se we wolskey kuži za čerta wydawal. Wssem manželům a manželkám k weystraze wydaná : Zpjwá se gako: Gá gsem dobrý řem... ανά Janovský, J. V.

Έκδοση 1851
Βιβλίο