(1754). Dwě Nowé Pjsně K Pánu GEžjssy A k Geho Neyswětěgssý Matce MARYJ Panně Wssem wěrným Křestianům k spasytedlnému Spjwánj w nowě na swětlo wydaná: GEžjssy s Marygi s Matičkau rč. Kde gsy ó Cellenská Matko mo: rč. v Jana Kyncla.
Citazione stile Chigago Style (17a edizione)Dwě Nowé Pjsně K Pánu GEžjssy A K Geho Neyswětěgssý Matce MARYJ Panně Wssem Wěrným Křestianům K Spasytedlnému Spjwánj W Nowě Na Swětlo Wydaná: GEžjssy S Marygi S Matičkau Rč. Kde Gsy ó Cellenská Matko Mo: Rč. W Hoře Kuttný: v Jana Kyncla, 1754.
Citatione MLA (9a ed.)Dwě Nowé Pjsně K Pánu GEžjssy A K Geho Neyswětěgssý Matce MARYJ Panně Wssem Wěrným Křestianům K Spasytedlnému Spjwánj W Nowě Na Swětlo Wydaná: GEžjssy S Marygi S Matičkau Rč. Kde Gsy ó Cellenská Matko Mo: Rč. v Jana Kyncla, 1754.
Attenzione: Queste citazioni potrebbero non essere precise al 100%.